Jdi na obsah Jdi na menu
 


Galerie fotografií z jednotlivých akcí jsou schované pod obrázkem. Stačí kliknout na titulní obrázek.

Na Borech s Arwen trávíme spoustu času. Honíme tam zajíčky, hledáme myšky v poli a vůbec si užíváme takové krásné místo kousek od našeho domova.

Obrazek

Výlet na Děd se uskutečnil 6.10.2007. Naplánovala ho Monča a Arwen a dorazili Jitka s Majkym a Axou, Lucka s Benjim, Katka s Citou a samozřejmě Monča a Arwen. Byl to skvělý výlet, nenáročný na délku trasy, ale značným stoupáním. Což nám hafanům zas až tak nevadilo, ale paničky do toho krpálu dost funěly. Na Dědu, kde je rozhledna jsme si vyžebrali toustíky a skvěle si poblbli s ostatníma kámošema. Všichni jsme byli celou dobu na volno, i když to způsobilo, že jsem s Arwen šli zkoumat místní faunu a paničky nás nenechaly a neustále si vyřvávaly hlasivky. Samozřejmě zbytečně - my stejně přišly, až jsme uznaly za vhodné.

Obrazek

Trpasličí pinče Vikynku a Toma si přivezla na návštěvu Monča a Arwen a já jsem s nima strávila téměř celý víkend. K nám se přidala na nějakou tu procházku i Katka s Citkou a můžu vám říct, že o legraci nouze nebyla. Jak prímově jsme si to užili poznáte z fotek, takže se rozepisovat nebudu. Jen jedno dodám - doufám, že je zase brzo uvidím.

Obrazek